008.jpg 1.Our ajalugu


JCK Industrial on kompaktne ohutusvarustuse nuga, puhastatav nuga, karbi lõikur, kontoritarbed, kirjatarvete nuga, kodukaunistamine. Tänapäeval oleme loonud head ja pikad koostöösuhteid mõnede klientidega üle 15 riigi.


Usume, et JC on üks usaldusväärsetest büroo- ja käsitööriistade tarnijatest Hiinas ja välismaal. Meie enda teadusuuringute ja arendustegevuse kaudu usume, et oleme võimelised vahetama klientidega kohandatud toote kohta arvamusi ja arutama neid .


J C arendab pidevalt uusi võimalusi dünaamilise maailmaturu vajaduste rahuldamiseks. Kõik meie tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja on mõeldud teie vajadustele silmas pidades.
2.O ur toode
JC toode on peamiselt järgmine kategooria:
1. Ohutusvahendite nuga
2. Tõmmake nuga välja
3. Kirjapliiats
4. Box Cutter
5. Sissetõmmatav nuga
6. Kaabitsa tööriistad
7. Asendamised
Me tahame, et te peate oma partneritena, kui tegemist on teie vajadustega, ja me oleme õnnelikud teie küsimustele.001.jpg

3.Product taotlus

Box cutter, Snap off nuga, Utility nuga ja muude nuga kirjatarvete ja tööriistade tööstuses kasutatakse laialdaselt järgmistes valdkondades:
--- papp, tapeet, plastist nahk, vaip, köis jne.
--- kasti, karbi, ekspresspaki avatud.
--- kraapides värvi, kleebiseid, klaasi, plaatide ja muude siledate pindade vigu.
--- Ideaalne ehitus, puidutöötlemine, käsitöö, kodu kujundus.
--- büroo, kooli kirjaplangi üksused.
--- Reklaamkaubad.
4.P roduction seadmed
Meil on arenenud tootmisseadmed ja hea tööjõud koos rikaste tehniliste kogemustega. Tooted vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele ja on väga hinnatud mitmel erineval turul kogu maailmas. Allpool toodud osalise tootmisseadmed:


1.Injektsioonvormimismasinad:


002.jpg
2.Blister masin.


005.jpg
3.Plastilihvija.


004.jpgtimg.jpg


5.Production Market


Meil on kliente nii siseturul kui ka väline turg. Toetage inglise, hispaania, vene keelt. Müük ja rakendamine kaubanduse turustamise keskenduda Euroopas, Aasias, Põhja-Ameerikas, Ladina-Ameerikas.VCG21gic11293613.jpg

6.Our teenus

Sõpruse, võrdsuse ja vastastikuse kasu vaimus. me otsime meie suhete jätkuvat tugevdamist koostöös ettevõtetega. Meie pühendumus innovatsioonile ja klientide rahulolule on see, mis motiveerib meid püüdlema ja võtma head tooteid. Õigeaegne kättetoimetamine, konkurentsivõimeline hind, suurepärane teenindus on alati meie töö eesmärgid. Me tahame, et te peate oma partneritena, kui tegemist on teie vajadustega.