Lühike ajalugu Hiina paber - analüüsi lõigatud Art

- Dec 14, 2017-

Tänapäeva paberist lõigatud kunst on peamiselt paberil, käärid, graver, kasuliku nuga ja muid vahendeid kasutades teha. Vana, hea ja tark rahvas, on lugematuid käsitöölised Hiina sünnitanud iidsetest aegadest, kes enda kätte saab luua palju vana käsitöö. Hiina paberist lõigatud kunst on rahvakunsti käsitöö et arenenud järk-järgult pärast leiutise tehnoloogia raua sulatamine ja paberi valmistamiseks tehnoloogia Hani dünastia. Täna, kui elu muutub paremaks ja paremaks, palju folk käsitöö kaotanud oma kirgi. Ma pean ütlema, et see on majanduslik areng suur kaotus.

Selleks, et paremini aidata uue põlvkonna noorte tõlgitseda ja sisuliselt paberist lõigatud kunst, siis anna meile kõndida paberist lõigatud, jälgida ajastu kunsti ajalugu kunst...

Paberist lõigatud käärid, kääride siid, esmast õhuke metall-lehega lõigatud või graveeritud "Huasheng", "Fangsheng", "inimesed võitu", ja hiljem järk-järgult Lõika paberist toodetele, mille "linti""lõigatud võitu", paberist lõigatud on alati olnud seotud selle feodaalse perioodi kummardama, kummardama, esivanem palvelette, palve ja muu feodaalne Jumalat kummardama tegevus. Wei, Jin ja tingimused erinevad dynastiat, paberist lõigatud ainult järk-järgult muutunud lihtne inimeste arvud, lilled, linnud ja geomeetrilisi kujundeid-Tang dünastia, kunst, mis moodustavad erinevate sümboolne teemasid, sealhulgas phoenix lind ja sashimi lind. Muu maailma monotoonne aru ja piiritletud ja et rahuldada emotsionaalne exchange ja head. Rahva raamatu lõigatud kunstnike järk-järgult lisada elust ja tootmise päriselus loomiseks on kasutatud paberist lõigatud teemad. Hiina mitme tuhande aasta kultuuri arengu, paberist lõigatud kunst on sadestatud ja kogunenud ajaloolise trendi, mis lõpuks rahvakunsti erinevaid tähendusi.