Keraamilised nuga ostmismeetodid

- Dec 19, 2017-

Keraamiliste nuga turg üsna segatud kotti, tõsi ja vale keeruline argument, mis paljud tarbijaid petnud, kannatas kahju, siis teada, kuidas kindlaks keraamiline nuga on eriti oluline. Järgmine toetus kõigile Relv:

Esmalt vaadake pinda: kvaliteetne keraamiline nugipind on sile, valgus Kam, puudusi, üksikasjalikke jooni, mugavust, kõrge tugevus, tera paksus. Halva kvaliteediga keraamilised nugade pealispinnad, hallid laigud, praod, otsakud, pehme tunne, tera õhuke.

Teiseks, vaata tera: kvaliteetne keraamiline nuga serva joon erksad, ühtlane. Madala kvaliteediga keraamiline nuga tera rida laius laiem, ebaühtlane ja vahelduv.

Kolmandaks vaadake üksikasju: tõeline keraamiline nuga pöörab suurt tähelepanu detailidele, nugade taga, otsa, pea on hoolikalt poleeritud ja ümardatud, vältides tõhusalt käsitsi vigastusi.

Neljandaks vaadake materjali: keraamiline nuga on tsirkooniumpulber. Kõrgekvaliteediline keraamiline nuga, mille puhul on suurem osa tsirkooniumi pulbrist toodetud, seega näitab tera selgelt katki. Ja kõrgekvaliteediline keraamiline nuga tsirkooniumoksiid on samuti suhteliselt kõrge puhtusastmega, kõrge puhtusastmega pulber muudab tera läbipaistvaks jadeks, mahedaks puhtaks ja halva kvaliteediga keraamilise nuga, kuna tsirkooniumpulber on segatud alumiiniumipulbriga, teravilja tuhmiga või isegi mustad laigud.

Viiendaks, kontakt tera: ohutuse tagamise eeldusel, sõrme küünte kergusega tera, kvaliteetne keraamiline nuga ei juhtu killustumist, ja vaene keraamiline nuga ei talu väikese pragu survet.

Kuuendaks, proovige teravat: keraamiline nuga paberi lõikamiseks, mitte ainult hea nöör lõikamise protsess on sujuv ja lihtne ning saab paberit väga hästi lõigata, kuid keraamiline nuga ei näita selget blokeeringut, väljalõigatud liinid Rough.

Seitse, vastupidi: kui tahtmatult laseb keraamiline nug kukkuda köögi pinkist, siis ei esine kõrgekvaliteedilisest keraamilisest nugast luumurd ega nina, ei ole halva kvaliteediga.

Kvaliteetne keraamiline nuga toorainete nappus, raskesti ekspluateeritav, lõikeriistade komplekt, keerukas töötlemistehnoloogia, poleeritud tehnoloogia, kvaliteetne kliirens. Tänu oma kõrgetele tootmiskuludele on hind kallim, kuid "mida te maksate", hinna ja kvaliteedi, usaldusväärne, mis on olnud ka tarbijate kirg.