Keraamiline nuga struktuur ja eesmärk

- Dec 17, 2017-

Kõrge puhtusastmega üliväikeste tsirkooniumoksiid keraamilised noad tooraine, spray granulatsiooni, isostaatiline pressimine, täppistöötluses ja muude protsesside valmistatud, kõrge karedus, korrosioonikindlus, Keemiline stabiilsus, kõrge kulumiskindlusega ja nii edasi, peen välimus, terav teravaid servi, on tõeliselt kunagi kandma, kunagi söövitav nuga.

Kõik käsitsi poleeritud Keraamiline nuga pindu on sisese kaar oli ühtlane, et tagada maksimaalne keraamilise noa tugevuse, tagades sujuv lõigates. Käsitsi lihvitud blade ja nuga ühtse, pinnaviimistlus, lihtne puhastada. Keraamiline nuga on väga populaarne roheline toode maailmas ja on "Õilis nuga" maine arenenud riikides. Võrreldes traditsioonilise terasest nuga, teha rohkem arenenud tehnoloogia, selle pehme värvi Keraamiline nuga alati teravaid ääri, kasutajasõbralik käsi disain, meeleolu aitab kindlasti muuta töötamise ajal köögis rõõmsameelne ja rõõmsameelne.

Alates high-end lennundustehnoloogia teaduse ja tehnoloogia, laiendades tööstusliku keraamiline vahend, aasta jooksul kasutatakse laialdaselt tsiviil. Keraamiline nuga kehastab täiesti uue sajandi seisukohalt rohelise aine, keskkonnakaitse, uus mood, tunne uut elu on tegutsemiseks inimeste tervise ja keskkonna kaitse kõrget elukvaliteeti; kerge ilus, hea Poola kaudu ilme lisades üllas ja moodne fusion atmosfääri, keraamilise noa asemel metallist nuga on saanud trend.