Metallist ja kummist tindikasseti omadused ja rakendused

- Dec 10, 2017-

Metalli ja kummist tindi kaabitsa omadused ja rakendused - Arsti tera konstruktsioon on väga lihtne, mistõttu ekraani trükkimine on sageli tähelepanuta jäetud. Kuid tegelikult on arsti tera printimisega tähtis roll. Arstlik tera on jagatud metallnuga, kummist nuga ja kombineeritud nuga. See artikkel tutvustab metallnuga, kummist nuga ja rakendusi.

Esiteks metallnuga

1. kaabitsa trükkimine
Scratchi kvaliteedi hindamise näitajad on kõvadus, paksus, paindlikkus, nuga-serva sirgjoon ja nii edasi. Üldine 0,25 mm paksuse painduva libiseva riba kasutamine kaabitsa jaoks, serv peaks olema eseme kraapimine, sile, sirge, terasplaadi pinnaga tihedalt kokku sobima; kaabitsa nugade serv ei ole terav ega defektid põhjustavad kraabitavat tinti ei võrgu ega rihma rihma serva või kaabitsa tindimärgistega, tõstab see plaadi ribade kraapimist. Plaat peab olema kaabitsast kindlale nurga all, et vältida plaadi õõnsusega klammerdunud noaga kraapimist, liigset tindi kahjustust ja mustrit; kui kaabits ja plaat on ebaühtlaselt kokku puutunud, on vaja sulgeda; kaabitsa pikkus peaks olema suurem kui plaadi laius lähedane mustri tekst, tuleks mittetragraphilisel trükipilti korral kraapi rõhk allapoole trüki eeldusel nii väikese surve all, et kulumine oleks väike.
2. SMT raseerimisnuga
Tavaliselt kasutatakse ka SMT metallist kaabitsat. Tänu tihedamate sammakomponentide kasutamisele suureneb metalli kaabitsa kogus. Need on valmistatud roostevabast terasest või messingist ja neil on lame tera kuju, mille trükkimisnurgad on 30-45 °. Mõned skreeperid kaetakse määrdeainetega. Kuna nad kasutavad vähem survet, ei kaota nad avadest välja jootepasta, vaid seetõttu, et nad on metallist, ei kanna nad kergesti kummist kaabitsa ega vaja teravust. Need on palju kallimad kui kummist skreeperid ja võivad põhjustada membraani kulumist.

Teiseks, kummist nuga

1. SMT kummist närimisnuga
Valamuseguri kasutamisel on valitud tüüpi kaabits tüüp erinevus standard- ja padjakomponentide trükkplaatide komplektist (PCA). Nõudlus jootepasta mahu kohta on samuti väga erinev, tihedad sammkomponendid nõuavad palju vähem joodet kui tavalised pinnale paigaldatavad komponendid, padjapind ja paksus kontrollivad ka jootepasta mahtu. Kasutades kummist kõvaduse tester mõõdetud 70 ~ 90 kaabits. Kleepuv film, mis tungib kile põhja, võib põhjustada, et tina sillal tekib ülemäärase rõhu kasutamisel sagedane põhjakinnitus. Selleks, et vältida põhja sissetungimist, peavad poldi avad trükkimiseks olema tihendid. See sõltub avatud raku seina karedusest. Prindikvaliteedi määramiseks määrake kriimustusniga kulumine, rõhk ja kõvadus, seda tuleb hoolikalt jälgida. Prindikvaliteedi vastuvõetavaks saavutamiseks peab nuga olema terav ja sirge. Rümpade rõhk võib põhjustada puuduvaid ja karmaid servi ning kaabitsa terad, millel on kõrge või väga kõrge kaabitsa surve, toovad libisemiseks trükki, mis võib isegi kaabitsa ja kile või ekraani kahjustada. Liigne surve avaldab kergesti ka laotatud juurdevoolu, mis põhjustab ebapiisava juurefilee.

2. Kaabitsa trükkimine
Üldiselt 50% ringlussevõetud kummist kummist ribadest. Kaabitsa paksus, kõvadus ja laius, samuti paindlikkus ja rõhk trükikvaliteedi suurepärase mõju suurusele, paksem tera kõvadus, halb painduvus, kaabitsa surve, sobivad suurepäraste ideede ja joonte trükkimiseks; õhuke kummist kaabits paindlikkus Suur, sobilik reaalse kaardimustri trükkimiseks; Kitsas kummist kaabits Poor paindlikkus Halb rõhu reguleerimine, kuid õhuke ja lai kaabits trükipaberis pehme ja nõrga, muster ei ole siledad servad, värvipasti sisendvõrgu paigutus mõjutab trükiteksti. Kaabitsa nurk peaks olema sobiv ekraani läbipaistmatu, positiivse ja mitte kuiva versiooni muutmiseks. Vastavalt erinevatele kangastele ja struktuuride erinevatele struktuuridele on kaabitsa erinevate nurkade ja kraapimisnurga valimine. Üldine kraapimismustri serva nurk ei tohiks olla liiga suur, võib jäme kriimustuse mustri serva nurk olla suurem. Kriimustus ja laudade võrgusilma trükkimine on suurepärane mõju. Dot-printimine nõuab kõrglahutusega, tekstiili pinna sileda, krõbedat tekstuuri, ei ole lihtne deformeeruda, võrgu selgus on garanteeritud; ja tekstiilid on nii hügroskoopsed, pind ei ole sile ja seal on kangasilm, kuidas prindida selget punkti, on väga oluline Scratch-printimise oskus. Rihma tera terav tera serv, ei saa kasutada ümaraid suhteid, 90 ° serva riba on kõige laialdasemalt kasutatav. Polüuretaanist kaabitsad on paremad kui kummist skreeperid. Tera peal olev tera, survejoon on üksikasjalikum ja realistlikum, nii et kiire tagasilöögikraan pärast võrgu tindi versiooni kraapimist on hea reprodutseeritavusega võrk.

3. Konteinertrükikoda määrab noa keskpunkti
Paigaldatud skreeperid peavad tipu joon olema kooskõlas põhimiku läbimõõduga. Kui see tingimus puudub, isegi juhul, kui on täidetud muud tingimused, ei saa ka head trükiteksti, toodab kvalifitseerimata trükitooted. Kaabitsa keskosa seadmine on pinna trükkimise tingimustes oluline tegur. Trükipressi peab olema võimalikult väike. Eriti kõverjoonelisel trükkimisel, näiteks plastkilpide trükkimisel, kui rõhk on liiga suur, kahjustab see kaabitsa tingimusi ja mõjutab halba mõju. Üldine pinna trükkimine, kasutades mõõga kujuga kaabitsa kummi, paralleelne kaabits kummist lamepritsiga. Pinna trükkimiseks kasutatav mõõk-kaanega kaabits kumm on määratud trükikvaliteedi, eesmärgi järgi. Lühidalt öeldes, trükkimise eesmärgil trükiteks trükkimiseks ei ole vaja kraapimist kummi kasutada, ei ole vaja piirata kõverate ja tasaste pindade vahe.