Millised tööriistad on jõudnud laiale turule

- Dec 12, 2017-

Tööriista materjali kõvadusnõuded on tavaliselt suuremad, minimaalne nõue on suurem kui toorikaterjali detaili kõvadus. Sama põhjuse tõttu säästa terasid. Kuid mitte ainult kõvaduse tõttu peab tööriist olema turul suurepärane, et "tappa" väljapääs, et võita tarbijate kasuks. Tööriistadest tulenevad suured tööparameetrid hõlmavad kulumiskindlust, kuumakindlust, soojusjuhtivust, tugevust ja palju muud. Järgmine on konkreetne seletus.

Suur kulumiskindlus ja kuumuskindlus. Tööriista materjali kulumiskindlus viitab kulumiskindluse võimele. Üldiselt, mida kõrgem on tööriista materjali kõvadus, seda parem on kulumiskindlus. Kuumuskindlust mõõdetakse tavaliselt kõrgemal temperatuuril säilitatava kõrgema kõvadusega materjaliga, st kuumiga. Mida tugevam, seda parem on kuumakindlus, seda tugevam on tööriista materjal, mis on lõikamisprotsessi ajal deformatsioonile ja kulumisele vastupidav.

Hea soojusjuhtivus. Tööriista materjali soojusjuhtivus väljendatakse soojusjuhtivuse, soojajuhtivuse soojusjuhtivuse, kergesti käitlemise käigus tekkiva soojushulga järgi, vähendades seeläbi tööriista temperatuuri lõikeosa, vähendades tööriista kulumist ja parandades tööriista materjali termilist šokki ja kuumuse pragunemise võime. .

Piisav tugevus ja tugevus. Lõikeriistade lõikamise materjal, mis talub lõikamise ja lõikamise jõudu ja löögi, nii et tööriista materjal peab olema piisavalt tugev ja tugev.

Hea viimistletud. Tööriista materjalide paremaks töötlemiseks, sealhulgas sepistamiseks, keevitamiseks, lõikamiseks, kuumtöötlemiseks, lihvimiseks jne, et hõlbustada ümmarguste noadide valmistamist.

Majanduslik Odav, hõlpsasti kasutatav reklaam, hea kasu saamine.